czwartek, 21 czerwca 2012

Epilog

Minęło pół roku odkąd Tomek odszedł. Chodź minęło sporo czasu, nikt nie zapomniał o nim. Każdy zapamiętał go takim jakim był, czyli miłym, pogodnym i radosnym chłopakiem, który nie zamartwia się błahymi sprawami. Nikt nie zapomniał jego roześmianej twarzy. Jego śmierć zbliżyła do siebie Izę, Zuzę, Manię, Danielle, Eleonor, Harry'ego, Niall'a, Zayn'a, Liam'a i Louis'a. Każdy z nich cieszy się szczęściem jakie przyniosło im życie i dziękują za to co ich spotkało.
Iza z Harry'm nadal stanowią parę nie jest u nich idealnie, zawsze znajdzie się jakaś sprawa do małych kłótni. Mimo, że się sprzeczają po pięciu minutach się godzą.
Zuza i Niall są szczęśliwą parą. W końcu postanowili się ujawnić ze swoim związkiem, na początku nie było łatwo, ale z czasem fanki zaakceptowały dziewczynę.
Mania i Zayn również są ze sobą szczęśliwi. Kiedy tylko oświadczyli, że są razem każdy cieszył się, że to w końcu nadeszło, fanki również po dłuższym czasie ją zaakceptowały. Dziewczyna chodź miała sporo zaległości zdała semestr i napisała testy na pozytywną ocenę, dzięki czemu wraz z przyjaciółkami została dziennikarką.
Eleonor i Louis nadal są ze sobą szczęśliwi. Jednak po śmierci kuzyna, Lou załamał się, ale to było przejściowe, bo dzięki swojej ukochanej, która wspierał go cały czas pogodził się z tym.
Danielle i Liam są szczęśliwi i planują nawet razem zamieszkać.
Dziewczyny zamieszkały na stałe w Londynie, od czasu do czasu wracają do Polski, by zobaczyć się z rodziną, a czasem ona przyjeżdża do nich.
One Direction istnieje nadal, cała piątka wspaniałych chłopaków koncertuje i jeździ po świecie uszczęśliwiając swoich fanów oraz siebie. Bo to co robią jest ich pasją, jest czymś co kochają i co daje im ogromną radość. Robią to nie tylko i wyłącznie dla siebie, ale dla milionów ludzi na świecie, bo to dzięki nim oni tworzą jedność.
                        
                                                                               THE END

2 komentarze:

 1. piekna i świetna historia :* dzięki za całe opowiadanie ;)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. super <3
  zapraszam do komentowania u mnie 32 rozdziału :)
  http://galaxy-strawberry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń